Design: www.interesting-things.blog.cz

▬» Přeložit tento bloczek do: «▬


» BLOG JE NA HOODNĚ DLOUHO POZASTAVENÝ(PŘESNÉ DATUM NEVÍM) «

Životopis Mack Rosman

15. července 2008 v 17:52 |  herečky
Celé jméno: Mackenzie Ryann Rosman
Povolání: herečka
Datum narození: 28. 12. 1989
Místo narození: Charleston, Jižní Karolína, USA
Znamení: Kozoroh
Výška: 1.52 m

Je známá především jako Ruthie Camden ze seriálu Sedmé nebe(vysílán na Primě, nebo Markíze). Mimo to hrála napříkilad ve filmu Gideon z roku 1999, ve kterém ztvárnila postavu Molly MacLemore.
Mack miluje New York, Philadelphia, Atlanta a Miami a velmi si užívá, když může tato místa navštívit. Její nejlepší dovolená byla v Detroitu, když byla mladší. Ráda by také navštívila Austrálii a její krásnou přírodu. Její oblíbenou sladkostí je žvýkačka. Cení si všech svých fanoušků a když může, ráda dá autogram a snaží se odpovědět na veškeré dopisy. Její nejoblíbenější film je Titanic a Grease, oblíbenou skladbou je Another Brick In The Wall od Pink Floydů. Také ráda poslouchá country, pop, rock, r&b a rap. Je radši, když jí lidé říkají jen Mack.
V šestnácti letech má Mackenzie za sebou již deset let hereckých zkušeností, což je mnohem více než má většina jejich hereckých vrstevníků. Mackenzie se připravuje na svůj poslední rok na vysoké škole v Sedmém nebi, čímž mělo toto drama původně končit. Kromě herectví je Mackenzie čestnou studentkou, jejíž vášní je jízda na koních - soutěžení v předvádění skoků. Také ráda tancuje,plave, bruslí, hraje si se svými psy a o víkendech chodí ven s přáteli. Dnes Mackenzie žije v Los Angeles s celou rodinnou, což je nejlepší pro stálé natačení Sedmého nebe.
Podpisy herců ze seriálu 7th Heaven
Všimněte si podpisu v kroužku = podpis Mack ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jsi častý návštěvník mého blogu?

Ano ☺ 38.3% (18)
Párkrát jsem tu byl/a 17% (8)
ne, jsem tu poprvé a líbí se mi blog 25.5% (12)
ne, jsem tu poprvé a naposled 19.1% (9)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama