Design: www.interesting-things.blog.cz

▬» Přeložit tento bloczek do: «▬


» BLOG JE NA HOODNĚ DLOUHO POZASTAVENÝ(PŘESNÉ DATUM NEVÍM) «

♫ Bleskovky ♫

Diplomky za Bleskovku č. 4

6. července 2009 v 21:09
Tyhle diplomky jsem měla docela rychle hotový, zasedla jsem k pc a za 30min jsem to měla, ale brzdila mě jedna věc:D Měla jsem jen 3 soutěžící, takže jsem musela počkat, až mě zachrání moje SBčko Shely a přihlásí se:D a stalo se ....dnes večer jsem vytvořila poslední diplomek, tak doufám, že se vám líbí;-) Vytváření diplomků mě eště furt baví, ale asi to bude tím, že jich nedělám denně několik :D ↓↓↓

Bleskovka č.4

3. července 2009 v 16:00
Po dlouhé době je zde všemi oblíbená bleskajda. Je na téma jak jinak než Prázdniny...snad mě budou napadat otázky ohledně prázdnin:D.. tak jdeme na to!! oki?..jo a eště jedna důležitá věc beru první 4 lidi!!!
↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Diplomky pro Vás za Bleskovku č.3

21. prosince 2008 v 17:34
Tak dneska jsem měla volnou chvíli, zasedla jsem k PC a vytvořila tyto diplomky...doufám, že se Vám líbí a děkuji všem za účast ;-)

Bleskovka č. 3

20. prosince 2008 v 17:39
Tak jak jsem slibovala, je tu bleskovka na téma Vánoce...Bez zbytečných keců se vrhneme na to ne???:D...jo a eště jedno důležitý info, eště nwm kolik vás vezmu, tak si pospiště než to stopnu:D(právě teď sem se rozhodla, že dám šanci poslednímu človíčkuberu pouze 5lidí,ať toho nemám hodně)

Diplomky za Bleskovku č. 2

29. srpna 2008 v 11:12
Takže tady jsem pro vás vytvořila Diplomky...doufám, že se vám líbí....:-)
Většinou se dává obrázek, ale žádný pěkný jsem v pc nenašla a zalíbily jse mi tyhle kytičky s fialovým podkladem, tak doufám, že jste spokojení ;-)

Bleskovka č.2

28. srpna 2008 v 17:56
Ano, tak jste se někteří dočkaly...je tu o5 bleskovka....
Takže nebudu zdržovat a jdu na to:D
Joooo eště důležitá věc!!! Beru první 4 z Vás, co budou mít max jednu chybu:D:P Drsný co?njn přece to neudělám tak jednoduchý:D Ale ne nebojte, nebude to těžký.
Dost kecůůů jde se na to ↓

Diplomky za bleskovku č.1

19. srpna 2008 v 18:37
Takže jste se holčiny dočkaly....máte tu Diplomky......
Na co čekáte?Rychle si je stáhněte do pc a pak dejte na blogísek(krom klarushky)...ať se máte čím chlubit:D přece není jen tak, chytnout nějakou bleskovku....já většinou najdu ty, který už jsou uzavřený:D:P

Bleskovka č.1-my first :D

18. srpna 2008 v 22:55
Ahojíky takže pokud jste si všimli, na mým blogu chyběly bleskovky..........takže jsem se rozhodla zavést rubriku Bleskovky.
!!!Odměna čeká na první 3 z Vás!!!
Let's go everybody!!
 
 

Reklama